ANKA KIRICI SERVİS VE YEDEK PARÇA TİCARET

1231.Sok (Eski 41.Sok) No:50 Ostim ANKARA
Tel: 0312-354 15 47 - 354 23 47 - 386 15 64
Fax: 0312-386 15 65
GSM: 0542-349 51 02 - 0555-964 56 59 - 0555 971 85 71

Bize Ulaşın
FAALİYETLER
Kaya Kırıcıları
Kırıcı Yedek Parçalar
Kırıcı  Sıfır Satış
Kırıcı 2. El Alım Satımı
Kırıcı Hattı (Kırıcı Tesisatı)
Kırıcı Tamir ve Bakımı
Kırıcı Servisi (Mobil)
Kırıcı Braket İmalatı
Kırıcı Dış Gövde İmalatı
Ankara Ostim'de faaliyet gösteren firmamız, kırıcı servis, bakım onarım, yedek parça, ikinci el kırıcı alım satımı konularında hizmet vermektedir.

Alanında deneyimli teknik personelimiz ve modern teknik ekipmanlarımızla özenli ve sonuç odaklı servis hizmeti vermekteyiz. Arızalı kırıcılarınızın sorununu ilk seferde doğru tespit ederek hızlı ve güvenli çözümler sunmaktayız.

Kırıcı makinalarınızın rutin bakım işlemlerinde de uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz. Aksatılmadan yapılan bakım işlemleri, ileride oluşabilecek sorunların önüne geçerek kırıcılarınızdan daha iyi verim almanızı ve uzun yıllar sorunsuz kullanmanızı sağlayacaktır.

Firmamız, kırıcıların her türlü yedek parçasının satışını yapmaktadır. Muhtelif marka ve modellerdeki kırıcılarınız için gerekli yedek parçaları firmamızdan temin edebilirsiniz. Stoklarımızda mevcut olmayan yedek parçalar, talebiniz halinde en kısa sürede temin edilerek hizmetinize sunulmaktadır.

İkinci el kırıcı alım satımı da firmamız faaliyetleri arasındadır. Ekonomik fiyatlarla bir kırıcı almak istiyorsanız, istediğiniz özelliklere uygun kırıcılar konusunda sizlere yardımcı olabiliriz. Makine parkını yenilediği için mevcut kırıcı makinalarını satarak değerlendirmek isteyen firmalara da hizmet vermeye hazırız. Tarafımızdan satın alınan kırıcılar, bakım ve revizyondan geçirilerek sorunsuz ve güvenilir bir şekilde kullanıma hazır halde satışa sunulmaktadır.

Ankara'da kırıcı servis, bakım, onarım, yedek parça ve ikinci el alım satım konusunda güvenilir bir adres arıyorsanız profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

İhtiyacınıza uygun kırıcılar, uygun fiyatlarla... Her tür kırıcı yedek parçası...
Kırıcı ve Yedek Parçaları İncelemek İçin Tıklayınız
ANASAYFA   |   KURUMSAL   |   FAALİYETLER   |   ÜRÜNLER   |   İLETİŞİM
TÜRKÇE   |   ENGLISH